Natura w twoim stylu

Nowoczesne blaty kamienne

Odnajdź inspiracje na kamień w swoim domu

/ 01

KMX

O Firmie

Jesteśmy firmą założoną przez pasjonata kamieniarstwa z dużym zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia przekazanego nam przez naszych ojców i dziadków, którzy prowadzili swoje zakłady kamieniarskie z powodzeniem przez wiele lat.

Mamy świeże spojrzenie na obecne potrzeby naszych klientów, dzięki czemu możemy zaproponować wiele innowacyjnych rozwiązań dla Państwa domów, mieszkań i apartamentów.

Specjalizujemy się w wykończeniu wewnątrz i na zewnątrz naszych domów, mieszkań, apartamentów i miejsc, które odwiedzamy takich jak: hotele, banki i budynki użyteczności publicznej.

Zwracamy szczególną uwagę żeby nasze granity i marmury były najwyższej jakości. Sami selekcjonujemy płyty kamienne, które mamy na naszym magazynie. Nie idziemy na kompromis. Materiał który kupujemy musi się podobać nam, żebyśmy mogli z czystym sumieniem proponować go naszym klientom.

/ 02

Oferta

Co możemy Ci zaoferować?

Kuchenne blaty kamienne

Kuchnie to serca naszych domów. To tam zaczynamy każdy dzień od śniadania i kończymy kolacją. Często jest to też miejsce spotkań towarzyskich. Blaty kuchenne muszą być zatem nie tylko trwałe ale i eleganckie. To wszystko gwarantują kuchenne blaty granitowe.

Za to łazienka jest przestrzenią intymną, jest naszą strefą komfortu. Często spędzamy w niej dużo czasu relaksując się w kąpieli. Takie chwile na pewno każdy chce spędzać w pięknym otoczeniu. Marmurowe blaty sprawią, że twoja łazienka będzie wyjątkowa a chwile w niej spędzone pełne relaksu.

Schody z kamienia naturalnego

Kamień naturalny jest bardzo cenionym surowcem. Dzięki niemu zawsze można uzyskać efekt pożądanej elegancji, podkreślić ponadczasowy charakter obiektu, podnieść standard użyteczności różnych przestrzeni architektonicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno schody granitowe jaki i marmurowe. Możemy również zaproponować schody z kwarcytów naturalnych oraz piaskowców.

Parapety kamienne

Wybierając parapety, często mamy problem z doborem koloru. Ciężko znaleźć odpowiednie parapety do antracytowych okien lub okien w kolorze złotego dębu. Na szczęście z pomocą przychodzi granit! Bez żadnych problemów znajdą się kolory idealnie pasujące do takich ram okiennych. Wewnątrz budynku oferta parapetów poszerza się wyjątkowe kolory marmuru, dzięki czemu dobiorą Państwo odpowiedni kolor do wystroju każdego wnętrza.

Posadzki i tarasy z kamienia

Wybór materiału na posadzki i podłogi nie jest łatwy. W każdym sklepie znajdują się setki produktów do zastosowania na posadzkach. Zaczynając od paneli MDF, paneli drewnianych czy paneli winylowych. Do wyboru są jeszcze płytki ceramiczne lub bardzo modne płytki gresowe, które często mają imitować wzory kamienia naturalnego oraz jest jeszcze kamień.

/ 03

Pricing

Best Barber Experience
I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing deserum elit.
Trim Your Beard
From $ 10
Trim Your Hair
From $ 35
Beard Treatment
From $ 50
Color Your Beard
From $ 55
Wax Your Beard
From $ 10
/ 01

Blaty kuchenne

Blaty z najlepszych materiałów