NAPRAWA SILNIKÓW HYDRAULICZNYCH POCLAIN

Regeneracja silników hydraulicznych Poclain

Zaletą naszego serwisu jest dbałość o kompleksowe i skuteczne wywiązywanie się z powierzonych nam zadań. Dlatego wybierając usługi Hydro-Dex możesz mieć pewność, że regeneracja i naprawa silników hydraulicznych Poclain przebiegnie szybko, a efekty zapewnią powrót do całkowitej sprawności maszyny.

Czym charakteryzują się silniki hydrauliczne Poclain

Regeneracja silników hydraulicznych Poclain – krok po kroku. Części serwisowane przez naszą firmę znajdują się w wielu koparkach, podajnikach czy innych maszynach budowlanych. Silnik Poclain naprawiamy mając na celu przede wszystkim zwiększenie lub przywrócenie dawnej sprawności działania urządzenia. W ramach usługi podejmujemy się między innymi: demontażu części – dławicy, tłoka, uszczelnienia itd., kontroli jakości i sprawności elementów, wymiany uszkodzonych części, zamontowania siłownika.

Gdzie używane są ślinki hydrauliczne Poclain

Silniki hydrauliczne Poclain montowane są m.in. bezpośrednio do kół pojazdu, co stanowi jedną z ich cech charakterystycznych. Ponieważ różnią się od typowych elementów, do przeprowadzenia skutecznej naprawy niezbędna jest wiedza na temat ich części składowych oraz sposobu działania. Są to produkty o konstrukcji tłokowo-promieniowej i bardzo zróżnicowanej chłonności. Umożliwiają osiągnięcie niewielkich prędkości, dlatego stosowane są w pojazdach wolnobieżnych. Posiadają również duży moment obrotowy. Wśród silników hydraulicznych Poclain można wyróżnić elementy o ogólnym, jak i bardziej specyficznym przeznaczeniu, np. do koparek czy ładowarek. Naprawiane przez naszą firmę produkty wykorzystywane są jako elementy jezdne lub napędowe, wprawiające w ruch inne podzespoły maszyn. Mogą stanowić na przykład kluczowe części, umożliwiające transport bliski materiałów sypkich lub komponentów wytwarzanych na hali produkcyjnej. Zapewniamy kompleksową diagnostykę i naprawę lub wymianę tego typu podzespołów.